59416, Чернівецька область,
Заставнівський район,
село Василів,
вул. Головна, 45
тел/факс:(03737)4-26-19
Проблема НВК:
"Сучасний урок, як одна з форм навчання і вихованння учнів з використанням новітніх технологій".
В 2004-2005 навчальному році школа реорганізована в
навчально-виховний комплекс.
Рік відкриття: 1963 Засновник: Василівська сільська рада народних депутатів Мова навчання: українська Профіль: природничий Структура: І ступінів- початкова школа (1-4 класи 63 учня)
ІІ ступінь - основна школа (5-9 класи 72 учня)
ІІІ ступінь - середня школа (10-11 класи 24 учня)
Ящук Микола Григорович – директор навчально-виховного комплексу.
Заступник директора з навчальної роботи – Біжук
Валентина Данилівна.
Заступник директора з виховної роботи – Ящук
Надія Миколаївна.
Педагог–організатор – Гривул Валентина Миколаївна. Кількість класів: 11 Кількість учнів: 159
Склад педагогічного колективу -26 вчителів, з них
Вчителів – методистів – 1
Спеціалістів вищої категорії – 4
Спеціалістів І категорії – 6
Спеціалістів ІІ категорії – 2
Спеціалістів - 10
Діяльність наукового товариства "Інтелект" за 2009-2010,2011 навчальні роки
Номер п/п
Прізвище, ім'я учня
Досягнення роботи учнівського наукового товариства "Ерудит"
1.
Гривул Валентина
ІІІ місце захист наукової роботи "Руська Бесіда" - 2009 рік
2.
Гривул Марія
ІІІ місце захист наукових робіт в малій академії при ЧНУ ім. Ю.Федьковича - 2009 р.
3.
Танасійчук Микола
Участь у ройонному конкурсі "Рятувальники очима дітей" - 2009 рік
4.
Стриковська Оксана
Участь у ройонному конкурсі "З попелу забуття" - 2010 рік
5.
Гривул Марія
Участь у конкурсі "Буковинська народна вишивка" - 2010 рік
6.
Гривул Надія
Участь у акції "Мій рідний край моя Земля" - 2010 рік
7.
Коцюб Ганна
Участь у районному конкурсі дослідницьких робіт "До оберегів відродження" в номінації "Археологія" - 2010 рік
8.
Гривул Андіана
ІІ місце у конкурсі тваринництво "Кролі" - 2010 рік
9.
Гривул Анатолій
ІІІ місце у конкурсі "Розоцвіті рослини" - 2010 рік
10.
Гривул Ольга
ІІІ місце у конкурсі з екології "Екологічна стежина" - 2011 рік
11.
Бужняк Степан
Участь у олімпіаді з географії для обдарованих дітей зайняв ІІІ місце - 2011 рік
12.
Гриценюк Марія
Участь у конкурсі "Василів моє село" - 2011 рік
13.
Гривул Ольга
Участь у конкурсі рослинництво "Троянди" - 2011 рік